ÖVRIGT / Mattor / Ryamatta 9255077
*
nr 925 5077
Ryamatta
50/60-tal, 195x140
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 19:12:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/11 12:14:32
1
500 kr
17/11 08:49:57
2
500 kr
17/11 08:49:57
1
500 kr (Budbetjänt)
17/11 08:50:56
2
600 kr
17/11 12:50:17
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
4201 Matta
Afghan Gobi, 149x189 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:04
-
4203 Matta
Afghan Gobi, 199x288 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:24
-
4202 Matta
Afghan Gobi, 203x297 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:17
-
4199 Matta
Gabeh Golsang, 267x359 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:57
-
4286 Matta
Kayseri, "tree of life", silke, 40x63 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:21
-
4207 Matta
Kelim Afghan, 83x287 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:47
*
Ryamatta
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5077
Ryamatta
50/60-tal, 195x140
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/11 12:14:32 | 1 | 500 kr |
17/11 08:49:57 | 2 | 500 kr |
17/11 08:49:57 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
17/11 08:50:56 | 2 | 600 kr |
17/11 12:50:17 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
4201 Matta
Afghan Gobi, 149x189 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:04 -
4203 Matta
Afghan Gobi, 199x288 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:24 -
4202 Matta
Afghan Gobi, 203x297 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:17
-
4199 Matta
Gabeh Golsang, 267x359 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:57 -
4286 Matta
Kayseri, "tree of life", silke, 40x63 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:21 -
4207 Matta
Kelim Afghan, 83x287 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:47